Strona główna: Różnice pomiędzy wersjami
Przejdź do nawigacji
Przejdź do wyszukiwania
Linia 1: | Linia 1: | ||
W trakcie przygotowania. | W trakcie przygotowania. | ||
− | == Wszystkie | + | == Wszystkie == |
{{Special:AllPages}} | {{Special:AllPages}} |
Wersja z 17:33, 27 lis 2020
W trakcie przygotowania.
Wszystkie
- "Akcja „Wytnij Hołubca”"
- "Akermański Polonez"
- "Festiwal Kultury Polskiej. Nieżyn 2013."
- "Festiwal Kultury Polskiej „Wianek Przyjaźni 2009”, Nieżyn."
- "Festiwal Polskiej Piosenki Współczesnej, Kijów 2019 r."
- "Festiwal Polskiej Piosenki Współczesnej 2014"
- "III Festiwal Kultury Polskiej, Jużnoukraińsk, 2017"
- "IX Festiwal Polskiej Piosenki Współczesnej, 2012 r."
- "VII Festiwal Polskiej Piosenki Współczesnej w Kijowie, 2010 "
- "V Festiwal Polskiej Piosenki Współczesnej, w 2008 r."
- "XIV Ogólnoukraiński Festiwal Kultur Narodowych „Taurydzka Rodzina”, 2012."
- "XX Ogólnoukraiński Festiwal Kultur Narodowych „Taurydzka rodzina”, 2019."
- "„Festiwal Przyjaźni” w Nieżynie".
- Akademia Tradycji Narodowych, Winnica,
- Amatorski Teatr „Zgoda”, Kijów.
- Atelier Polskich Tańców Ludowych WIOSNA W SZAMOTUŁACH, Francja
- Bronisław Stala
- Chór "DŹWIĘK" Czechy, Karwina
- Chór GODULAN-ROPICE Czechy
- Chór LUTNIA, Czechy
- Chór NUTA, Litwa, Bezdany
- Chór OLZIANKA, Czechy
- Chór PRELUDIUM, Czechy, Nowy Bogumin
- Chór dziecięco-młodzieżowy „Młode liście”, Bar.
- Chór i zespół taneczny „Kwiaty Pokucia”, Kołomyja.
- Chór kameralny „Cantica Anima”, Bar.
- Chór męski HEJNAŁ-ECHO, Czechy
- Chór żeński KALINA, Czechy
- Chór żeński TĘCZA, Czechy, Sucha Górna
- Chór „Dla Duszy”, Romanów.
- Chór „Lilia”, Sądowa Wisznia.
- Chór „Polskie Kwiaty”, Odessa.
- Chór „Wołyń”, Łuck.
- Dni Kultury Polskiej, Kijów, 1995.
- Dni Kultury Polskiej, Kijów, 1999.
- Dni Kultury Polskiej, Mikołajew, 2005.
- Dni Kultury Polskiej, Nowogród Wołyński, 2010.
- Dni Kultury Polskiej, Sławuta, 2014.
- Dni Kultury Polskiej i Dni Polskie, Odessa, 2014.
- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny MALI BŁĘDOWIANIE, Czechy
- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny SKOTNICZKA, Czechy
- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny TĘCZA, Winnica, Ukraina
- Dziecięcy Zespół Folklorystyczny ŁĄCZKA, Bystrzyca, Czechy
- Dziecięcy Zespół Taneczny KALEJDOSKOP, Chicago, USA
- Dziecięcy Zespół Tańca KRAKOWIAK, Boston, Stany Zjednoczone Ameryki
- Dziecięcy Zespół Tańca Ludowego PRZYJACIELE, Litwa, Kowalczuki
- Dziecięcy folklorystyczny zespół „Dżerelce” („Źródełko”).
- Dziecięcy zespół wokalny „Kwiaty”, Żytomierz.
- Dziewczęcy Zespół Wokalno - Taneczny BIEDRONKA, Montreal, Kanada
- Dzień Polaków i Polonii, Żytomierz, 2013.
- Dzień Polonii i Polaków, Chmielnicki, 2018.
- Federacja Polskich Zespołów Folklorystycznych w Wielkiej Brytanii
- Festiwal Kultury Polskiej, 2012.
- Festiwal Kultury Polskiej, Szepetówka, 2016.
- Festiwal Kultury Polskiej "Tęcza Polesia", 2008.
- Festiwal Kultury Polskiej "Wianek Przyjaźni". Nieżyn, 2009.
- Festiwal Kultury Polskiej „Tęcza Polesia”, 1994.
- Festiwal Kultury Polskiej „Tęcza Polesia”, 1998.
- Festiwal Kultury Polskiej „Tęcza Polesia”, 2007.
- Festiwal Kultury Polskiej „Tęcza Polesia”, 2011.
- Festiwal Kultury Polskiej „Tęcza Polesia”, 2013.
- Festiwal Kultury Polskiej „Tęcza Polesia”, 2014.
- Festiwal Kultury Polskiej „Tęcza Polesia”, 2019.
- Festiwal Kultury Polskiej „Tęcza Polesia”, 2021.
- Festiwal Kultury Polskiej „Tęcza Polesia” 2009.
- Festiwal Kultury Polskiej „Łączmy się, Radujmy się, Śpiewajmy”, Winnica, 2017.
- Festiwal Kultury Wspólnot Polskich Kijowa i Kijowszczyzny
- Festiwal Kultury Wspólnot Polskich Kijowa i Kijowszczyzny, Kijów, 2017
- Festiwal Polskiej Kolędy na Żytomierszczyźnie.
- Festiwal Polskiej Pieśni Religijnej, Kamieniec Podolski, 1994.
- Festiwal Polskiej Twórczości Amatorskiej Żytomierszczyzny „Tęcza Polesia”, 1999.
- Festiwal Przyjaźni, NIeżyn, 2016.
- Festiwal kolęd „Blaski Bożego Narodzenia”, Winnica, 2013.
- Festiwal polskich zespołów w Gródku na Podolu „Kwiaty Podola”, 1995.
- Festiwal twórczości amatorskiej polskich zespołów artystycznych Żytomierszczyzny „Tęcza Polesia”, 1993.
- Festiwal w Gródku na Podolu, 1994.
- Festiwal „Kwiaty Podola”, 1996.
- Festiwal „Podolska Rodzina”, Chmielnicki, 2013.
- Festiwal „Tęcza Polesia”, 1995.
- Festiwal „Tęcza Polesia”, 2005.
- Festyn Polonijny, Żytomierz, 2003.
- Folklorystyczna Grupa Taneczna TATRA, Nowy Jork, Stany Zjednoczone Ameryki
- Folklorystyczna Grupa Taneczna TATRY, Montreal, Kanada
- Folklorystyczny Zespół Tańca SYRENA, Montbeliard, Francja
- Francusko-Polska Grupa Folklorystyczna MAZUR, Le Creusot, Francja
- Grupa Taneczna GWIAZDA, Hartford, Stany Zjednoczone Ameryki
- Grupa taneczna „Siluet", Białogród n. Dniestrem.
- III Dni Kultury Polskiej, Żytomierz, 2010.
- III Dni Kultury polskiej, Berdyczów, 2002.
- III Festiwal Kolędy Polskiej na Żytomierszczyźnie, 2009.
- III Festiwal Kultur Wspólnot Polskich Kijowa i Kijowszczyzny
- III Festiwal Kultury Polskiej "Perła Podola"
- III Festiwal Kultury Polskiej na Ukrainie, 2000.
- III Konkurs Polskiej Piosenki Estradowej, Kijów 1999.
- III Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej „Moja Ojczyzna”, Chmielnicki, 2020.
- III Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
- III Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- II Dni Kultury Polskiej, Berdyczów, 2001.
- II Dni Kultury Polskiej, Różyn, 2011.
- II Festiwal Kultury Polskiej „Impuls Polskości”
- II Festiwal Narodów Słowiańskich, Nikołajew, 2004.
- II Obwodowy Festiwal Polskiej Kultury „Perła Podola”, Gródek Podolski, 2018.
- II Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
- II Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- IV Dni Kultury Polskiej, Berdyczów, 2003.
- IV Dni Kultury Polskiej, Żytomierz, 2011.
- IV Festiwal Kultury Polskiej na Ukrainie, 2002.
- IV Festiwal Kultury Polskiej „Perła Podola”, 2021.
- IV Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
- IV Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- IX Festiwal Kolędy Polskiej na Żytomierszczyźnie. 2014.
- IX Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
- IX Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- I Festiwal Kultury Polskiej na Ukrainie, Lwów, 1996.
- I Festiwal Kultury Polskiej „Perła Podola”, Chmielnicki, 2017.
- I Festiwal Polskiej Kolędy na Żytomierszczyźnie, 2006.
- I Obwodowy Przegląd Zespołów Polonijnych „Tęcza Polesia”, 1991.
- I Przegląd Kolędy Polskiej „Leć Kolędo leć”, Winnica, 2019.
- I Przegląd Polskich Kolęd i Pastorałek, Odessa, 2022.
- I Wieczór Piosenki i Poezji Lwowskiej, Winnica, 2013.
- Jazzowy zespół instrumentalny "Krok", Kijów.
- Jolanta Kutereba
- KAROLINKA, Liege, Belgia
- KRAKOWIAK, Boston, USA
- KRAKOWIANKA, St. Marcel, Francja
- KRAKUS, Genk, Belgia
- KUJAWIAK, Edmonton, Kanada
- Kapela KAMRACI
- Koncert kolęd, Tiażyłów, 2015.
- Koncert poświęcony 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, Bar, 2018.
- Konkurs Recytatorski im. Adama Mickiewicza „Kresy”.
- Ludowy Zespół Pieśni i Tańca ECHO Z POLSKI USA, Toledo
- Ludowy Zespół „Poleskie Sokoły”, Żytomierz.
- Ludowy chór mieszany „Lubystki”, Jużnoukraińsk.
- MAZOWSZE, Saint Dizier, Francja
- Maura Kutereba
- Międzynarodowy Festiwal Kultury Polskiej TĘCZA POLESIA, Ukraina, Żytomierz
- Międzynarodowy Festiwal „Poleskie Koło", Czernihów, 2012,
- Międzynarodowy Festiwal „Poleskie Koło”, Czernihów, 2011 r.
- Międzynarodowy Zespół Dziecięcy MALWA, Szwecja
- Młodzieżowy Festiwal „IMPULS” 2020.
- Młodzieżowy Zespół Folklorystyczny SKOTNICA, Czechy
- Młodzieżowy Zespół Pieśni Polskiej, Żytomierz.
- Młodzieżowy Zespół Pieśni i Tańca TROJAK, Glasgow, Wielka Brytania
- Młodzieżowy chór „Kwiat Podola”, Winnica.
- Młodzieżowy zespół wokalny „Dominika”, Nowogród Wołyński.
- NORMANDZKIE MAZOWSZE, Francja
- Obwodowy Festiwal Kultury Polskiej w Winnicy.
- Obwodowy Konkurs Recytatorski Poezji Patriotycznej w Białej Cerkwii.
- Ogólnoukraiński Festiwal Kultur Narodowych południowego regionu Ukrainy „Przyjaźń”, 2009.
- Ogólnoukraiński Festiwal Polskich Kolęd i Pastorałek „Hej Kolęda, Kolęda”, 2021.
- PIENINY, Maasmachelen, Belgia
- POLANIE JUNIOR, Calgary, Kanada
- Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych, 1992
- Polonijny Folklorystyczny Zespół Pieśni i Tańca KAROLINKA, Białoruś - Brześć
- Polonijny Zespół Dziecięco-Młodzieżowy POLONEZ, Budapeszt, Węgry
- Polonijny Zespół Folklorystyczny LAJKONIK, USA, Tucson
- Polonijny Zespół Folklorystyczny POLONIA, Hanower, Niemcy
- Polonijny Zespół Pieśni i Tańca KANADA
- Polonijny Zespół Pieśni i Tańca MAŁOPOLSKA, Mississauga, Kanada
- Polonijny Zespół Pieśni i Tańca POLONEZ, Charleroi, Belgia
- Polonijny zespół taneczny „Szkielce”, Marjanówka.
- Polska Grupa Folklorystyczna JUPEM, Erechim, Brazylia
- Polska Grupa Folklorystyczna KROKUS, Francja
- Polska Grupa Folklorystyczna KROKUS, Rombas, Francja
- Polski Amatorski Chór Kameralny im. Juliusza Zarębskiego, Żytomierz.
- Polski Dziecięcy Zespół Wokalny DZWONECZKI, Ukraina, Żytomierz
- Polski Ludowy Folklorystyczny Zespół POLESKIE SOKOŁY, Ukraina, Żytomierz
- Polski Ludowy Zespół Pieśni i Tańca TRUSKAWECZKA, Litwa
- Polski Narodowy Zespół Pieśni i Tańca LECHICI, Grodno, Białoruś
- Polski Teatr Folkloru SYDNEY, Sydney, Australia
- Polski Teatr w Wilnie
- Polski Wokalny Zespół „Malwy”, Żytomierz.
- Polski Wzorcowy Dziecięcy Zespół Wokalny „Dzwoneczki”, Żytomierz.
- Polski Zespół Artystyczny Pieśni i Tańca WILIA, Wilno, Litwa
- Polski Zespół Folklorystyczny"JUNAK"
- Polski Zespół Folklorystyczny ORLĘTA, Montreal, Kanada
- Polski Zespół Folklorystyczny SYRENKA, Sydney, Australia
- Polski Zespół Folklorystyczny WARSZAWA, Dijon, Francja
- Polski Zespół Folklorystyczny WESOŁY DOM, Araukaria, Brazylia
- Polski Zespół Folklorystyczny WIELICZKA, Blenod les Pam, Francja
- Polski Zespół Ludowo-Folklorystyczny TROCZANIE, Troki, Litwa
- Polski Zespół Ludowy Pieśni i Tańca WILEŃSCZYZNA, Wilno, Litwa
- Polski Zespół Ludowy ŁOWICZ, Edmonton, Kanada
- Polski Zespół Pieśni Ziemi Kiejdańskiej ISSA, Litwa, Kiejdany
- Polski Zespół Pieśni i Tańca BIAŁY ORZEŁ, Toronto, Kanada
- Polski Zespół Pieśni i Tańca KRAKUSY, Kanada - Calgary
- Polski Zespół Pieśni i Tańca MAŁY LAJKONIK, USA - Chicago
- Polski Zespół Pieśni i Tańca TATRY, Ontario, Kanada
- Polski Zespół Pieśni i Tańca WISŁA, Amsterdam, Holandia / Niderlandy
- Polski Zespół Taneczny ISKRY, Winnipeg, Kanada
- Polski Zespół Taneczny ŁOWICZANKA, Persan, Francja
- Polski Zespół Tańca Ludowego POLONEZ, Edmonton, Kanada
- Polski Zespół Tańca Ludowego POLONIA, Regina, Kanada
- Polski Zespół Wokalno-Taneczny KUJAWY, Sydney, Australia
- Polski Zespół Wokalno-Taneczny PODHALE, Sydney, Australia
- Polski Zespół Wokalno-Taneczny TATRY, Adelaide, Australia
- Polski Zespół Wokalno-Taneczny WAWEL, Australia
- Polski Zespół Wokalno-Taneczny ŁOWICZAKI, Australia
- Polski Zespół Wokalno - Taneczny ŁOWICZ, Melbourne, Australia
- Polski Zespół Śpiewaczy HUTNIK, Trzyniec, Czechosłowacja, Republika Czeska
- Polski Zespół Śpiewaków Ludowych KRAKOWIAK, Boston, Stany Zjednoczone
- Polski teatr lalek „Słoneczko”, Chmielnicki.
- Polsko-Amerykańska Grupa Folklorystyczna PIAST, Worcester, Stany Zjednoczone Ameryki
- Polsko-Amerykański Zespół Folklorystyczny, Nowy Jork, Stany Zjednoczone
- Polsko-Kanadyjski Zespół Folklorystyczny LECHOWIA, Toronto, Kanada
- Polsko-Węgierski Zespół Ludowy imienia Józefa Bema, Budapeszt, Węgry
- Polsko - Kanadyjski Dziecięcy Zespół Taneczny OBEREK, Edmonton, Kanada
- Polsko - Węgierski Zespół Pieśni i Tańca im. Józefa Bema DWA BRATANKI
- Reprezentacyjny Zespół Pieśni i Tańca POLANIE ZNAD DNIEPRU, Kijów, Ukraina
- Rzeszowski Oddział Stowarzyszenia "Wspólnota Polska"
- SOKÓŁ, Carvin, Francja
- SPOTKANIE, La Louviere, Belgia
- SYBERYJSKI KRAKOWIAK, SYBERYJSKI KRAKOWIACZEK, Abakan, Rosja
- Sekcja Badań nad Polonią i Polakami na Świecie Centrum Polonijnego Uniwersytetu Rzeszowskiego
- Strona główna
- Studio Teatralne „Notes de vita”, Berdyczów.
- Studio teatralne, Krzyżopol.
- TATRY-OSHAWA, Oshawa, Kanada
- Teatr Lalki i Aktora "OTWARTE OCZY", Niemcy, Bielefeld
- Teatr Pieśni i Tańca WICI USA, Chicago
- Teatrzyk Polski „Przy otwartych drzwiach”, Browary.
- Trio "Barwy", Olewsko.
- Trio „Ażur”, Winnica.
- Tydzień Polskiej Kultury, Sławuta, 1996.
- Uroczysty koncert polskich zespołów artystycznych, Żytomierz, 2007.
- Uroczysty koncert z okazji Święta Konstytucji i pięciolecia Konsulatu Generalnego RP w Winnicy, Winnica, 2015.
- VIII Dni Kultury Polskiej na Żytomierszczyźnie i XXI Międzynarodowy Festiwal „Tęcza Polesia”, 2015.
- VIII Festiwal Kolędy Polskiej na Żytomierszczyźnie, 2013.
- VIII Festiwal Kultury Polskiej „Słoneczne melodie”, Olewsko, 2015.
- VIII Podolski Festiwal Kolęd, Latyczów, 2018.
- VIII Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
- VIII Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- VII Dni Kultury Polskiej w Żytomierzu i XX Międzynarodowy Festiwal „Tęcza Polesia”, Żytomierz, 2014.
- VII Festiwal Kolęd i Pastorałek, Latyczów, 2013.
- VII Festiwal Kultury Polskiej, Winnica, 2007.
- VII Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
- VII Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- VI Dni Kultury Polskiej, Żytomierz, 2013.
- VI Festiwal Kultury Polskiej Południowo-Wschodniej Regionów Ukrainy .
- VI Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
- VI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- V Dni Kultury Polskiej, Żytomierz, 2012.
- V Festiwal Kultury Polskiej, Łuck, 2004.
- V Festiwal Kultury Polskiej Ukrainy Południowo-Wschodniej, 2005.
- V Festiwal Kultury Polskiej na Ukrainie, 2004.
- V Festiwal Kultury Polskiej w Pirogowie
- V Festyn Kultury Polskiej, Pirogów.
- V Konkurs Recytatorski „Kresy 2002”.
- V Obwodowy Muzyczny Festiwal Kultury Polskiej Ziemi Winnickiej, 2004.
- V Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
- V Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- WESOŁY LUDEK, Chicago, USA
- WIANECZEK, Piotrowice Dolne, Ukraina
- Wanda Żmijewska-Stala
- Wzorcowy Dziecięcy Zespół Polskiej Pieśni i Tańca PODOLSKIE MALWY, Gniwań, Ukraina
- Wzorcowy Zespół Pieśni i Tańca WILEŃSZCZYZNA, Litwa, Wilno
- Wzorowe (Wzorcowe) Studium Wokalu Estradowego „Wiktoria”, Winnica.
- XIII Dni Kultury Polskiej na Ukrainie, 2021.
- XIII Międzynarodowy Festiwal "Akermański Polonez"
- XIII rejonowy i VII obwodowy Festiwal „Jesień polonijna w Romanówie", 2013
- XIII Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- XII Dni Kultury Polskiej na Ukrainie, 2019.
- XII Festiwal Kolęd i Pastorałek w Sanktuarium Matki Bożej Latyczowskiej, 2018.
- XII Festiwal Polskiej Piosenki Współczesnej, Kijów, 2021.
- XII Obwodowy Festiwal Kultury Mniejszości Narodowych „Podolskie Barwy”, Winnica, 2015.
- XII Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- XIV Dni Kultury Polskiej na Ukrainie, Żytomierz.
- XIV Festiwal "Tęcza Polesia", 2009.
- XIV Festiwal „Łączmy się, radujmy się, śpiewajmy” w Winnicy, 2013
- XIV Międzynarodowy Festiwal "Akermański Polonez"
- XIV Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- XIX Dni Kultury Polskiej, Bar.
- XIX Festiwal Kultury Polskiej, Winnica, 2018.
- XIX Festiwal Kultury Polskiej „Tęcza Polesia”, 2013.
- XIX Konkurs Recytatorski „Kresy” im. A. Mickiewicza, 2010.
- XIX Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- XI Festiwal Kolęd, Latyczów, 2017.
- XI Festiwal Polskiej Kolędy na Żytomierszczyźnie, 2016.
- XI Międzynarodowy Festiwal "Akermański Polonez"
- XI Obwodowy Festiwal Mniejszości Narodowych, Winnica, 2013.
- XI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- XVIII Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- XVII Dni Kultury Polskiej w ramach Dni Miasta Berdyczowa, 2016.
- XVII Festiwal Kultury Polskiej „Łączmy się, Radujmy się. Śpiewajmy!”, Winnica, 2016.
- XVII Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- XVI Dni Kultury Polskiej, Bar, 2017.
- XVI Dni Kultury Polskiej, Berdyczów, 2015.
- XVI Festiwal Kultury Polskiej „Łączmy się, Radujmy się, Śpiewajmy!”, Winnica, 2015.
- XVI Festiwal Polskiej Kolędy na Żytomierszczyźnie, 2021.
- XVI Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- XV Dni Kultury Polskiej, Bar, 2015.
- XV Dni Kultury Polskiej, Berdyczów, 2014.
- XV Festiwal Kultury Polskiej „Łączmy się, radujmy się, śpiewajmy!”, Winnica, 2014.
- XV Międzynarodowy Festiwal "Akermański Polonez"
- XV Ogólnoukraiński Festiwal Polskiej Piosenki Dziecięcej w Odessie „Nad Morzem Nad Czarnym”, 2018.
- XV Ogólnoukraiński Festiwal Teatrów Dziecięcych oraz VI Międzynarodowy Festiwal Teatrów Dziecięcych, Stryj, 2016.
- XV Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- XXII Festiwal Kultury Polskiej w Winnicy „Łączmy się, Radujmy się, Śpiewajmy razem”, 2021.
- XXII Konkurs Recytatorski „Kresy”, Kijów, 2013.
- XXI Regionalny Festiwal Kultury Polskiej, Winnica, 2020.
- XXVIII Konkurs Recytatorski „Kresy”, Kijów, 2019
- XX Dni Kultury Polskiej, Berdyczów.
- X Dni Kultury Polskiej i XXIII Międzynarodowy Festiwal „Tęcza Polesia”, Żytomierz, 2017.
- X Festiwal Dziecięcej Twórczości „Bo świat to my”, Wołodarsk, 2012.
- X Festiwal Kultury Polskiej, Nieżyn, 2012.
- X Festiwal Polskiej Kolędy na Żytomierszczyźnie, 2015.
- X Międzynarodowy Festiwal "Akermański Polonez"
- X Polonijny Festiwal Dziecięcych Zespołów Folklorystycznych
- X Światowy Festiwal Polonijnych Zespołów Folklorystycznych
- Zespól Pieśni i Tańca LUBLINIACY, Kent, Wielka Brytania
- Zespól wokalny „Czerwona kalina”, Rychalsk.
- Zespół "Biała Cerkiew"
- Zespół "Białe Gołąbki", Susły.
- Zespół "Biały Orzeł".
- Zespół "Bocianek", Gródek.
- Zespół "Fabryka talentów", Winnica.
- Zespół "Fejeria", Browary.
- Zespół "Gwiazdeczki", Nieżyn.
- Zespół "Mazury", Chmielnicki.
- Zespół "Pierwiosnki", Nowogród Wołyński.
- Zespół "Podolskie Malwy", Gniewań.
- Zespół "Polska nuta", Odessa.
- Zespół "Róże Marii", Nowa Borowa.
- Zespół "Wszystko w porządku", Browary.
- Zespół AKSAMITKI, Bar, Ukraina
- Zespół Akermańcy. Ukraina.
- Zespół Akwarelki.
- Zespół Artystyczny ORZEŁ BIAŁY, Wittelsheim k. Miluzy, Francja
- Zespół CRACOVIA, London, Kanada
- Zespół Chóralny i Taneczny SOKÓŁ, Winnipeg, Kanada
- Zespół Folklorystyczny "BYSTRZYCA" Czechy, Bystrzyca
- Zespół Folklorystyczny POLONEZ, Manchester, Wielka Brytania
- Zespół Folklorystyczny SUŻANIANKA, Litwa, Sużany
- Zespół Folklorystyczny TO I HOLA, Cagnac les Mines, Francja
- Zespół Folklorystyczny WAWEL, Detroit, Stany Zjednoczone Ameryki
- Zespół JASKÓŁECZKA, Litwa, Rudomino
- Zespół JUTRZENKA, Litwa, Niemenczyn
- Zespół KARLICZEK, Lyon, Francja
- Zespół KOTWICA, Litwa, Kowno
- Zespół KRAKOWIAKI, Denver, Stany Zjednoczone Ameryki
- Zespół KUJAWIACY, Mississauga, Kanada
- Zespół KUJAWIAKI, Cambridge Springs, Stany Zjednoczone Ameryki
- Zespół KUJAWY, Montchanin, Francja
- Zespół Kameralny im. Ignacego Feliksa Dobrzyńskiego, Ukraina, Żytomierz